افزونه سئوی وردپرس Yoast با نام تجاری Yoast Seo بهترین، معروف ترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای بهبود سئوی سایت شما همچون یک متخصص است که به شما کمک می کند تا خطاهایی که در کاهش امتیاز سئو موثر هستند را به هیچ وجه انجام ندهید.

Yoast SEO از سال ۲۰۰۸ به میلیون ها وب سایت در سراسر جهان کمک کرده است که در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشند. این افزونه سئو وردپرس به شما در بهینه سازی موتور جستجو کمک می کند. این افزونه مورد علاقه میلیون ها کاربر وردپرس در سراسر جهان است!

به کمک افزونه پرمیوم Yoast می توانید بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود در نظر بگیرید و با رعایت اصول سئو در بخش عنوان، خلاصه، تعداد کلمات، لینک مطلب، استفاده از هدینگ ها و… چندین برابر سئوی سایت خود را افزایش داده و در لیست نتایج اول گوگل قرار بگیرید. افزونه یوآست سئو پرمیوم به طور خودکار تغییرات صورت گرفته در آدرس لینک مطالب شما را تشخیص داده و به جای آنکه بازدیدکنندگان شما با مراجعه به آدرس های قبلی با خطای ۴۰۴ مواجه شوند، آنها را به آدرس جدید منتقل می کند. این کار در امتیازدهی سئو دارای اهمیت بسیار زیادی است و باتوجه به این اهمیت، مراحل انتقال توسط پلاگین به صورت کاملا خودکار انجام می شود.

از دیگر امکانات هوشمندانه افزونه سئوی وردپرس Yoast پشتیبانی از آنالیز زنده و سریع محتوای مطالب شما و ارائه راهکارها و هشدارهای لازم جهت بهینه سازی محتوا پیش از انتشار آن است. 

Yoast SEO Premium

شعار یوست، “سدو برای همه” است و کاربران این افزونه، از نانوایی کوچک محل تا بسیاری سایت‌های پرطرفدار جهان هستند!

ویژگی های افزونه سئوی وردپرس yoast seo

  • ماژول های Redirect، ریدایرکت ۳۰۱ و…
  • ابزار لینک داخلی
  • پیش نمایش های اجتماعی
  • تعریف چندین کلمه کلیدی متمرکز
  • ایجاد نقشه سایت وردپرس

ماژول های Redirect

زمانی که شما وب سایتی راه اندازی می کنید ممکن است احتیاج پیدا کنید که صفحاتی رو پاک، جابجا یا URL آن را تغییر دهید. زمانی که شما URL های قدیمی را به درستی به URL های جدید redirect نکنید مشکلات بزرگی برای شما به وجود می آید. شما با استفاده از ماژول Redirect این مشکلات و از قبیل چنین مسائلی را بدون نیاز به پشتیبان و تنها با استفاده از redirects manager در افزونه سئوی وردپرس حل خواهید نمود.

ابزار لینک داخلی

اگر می خواهید ranking  سایتتان را بالا ببرید باید تولید محتوا کنید. مرتبط با کلمه کلیدی که می خواهید پیدا بشود محتوایی با کیفیت و با اطلاعات خوب تولید کنید. اینکه به پست های مرتبط لینک داخلی دهید برای شناساندن مطالب خودتون به گوگل کمک به سزایی خواهد کرد. این امر نشان می دهد که کدام پست ها مربوط به کار شما هستند. در افزونه یاست سئو پرمیوم این امر به سادگی انجام پذیره.

پیش نمایش های اجتماعی

خیلی آزاردهنده خواهد بود که شما پست وبلاگ خودتان را در فیس بوک یا جای دیگه به اشتراک بگذارید ولی جوری که می خواهید نمایش داده نشود و تصویر غلطی را به نمایش بگذارد. با Yoast SEO Premium شما می توانید بررسی کنید که پستی که در فیس بوک یا توئیتر می گذارید، حتی بدون رفتن به این کانال ها چگونه خواهد بود. شما با رفتن به Yoast SEO meta box می توانید عکس خود را آپلود کنید و مطمئن باشید این کار به درستی انجام شده.

چندین کلمه کلیدی متمرکز

در نسخه ی رایگان افزونه سئوی وردپرس با Yoast Seo شما می بینید که فقط از یک کلمه کلیدی برای کل محتوای خودتان می توانید استفاده کنید. با این حال ممکن است بخواهید مطالب وب سایتتان را با بیش از یک کلمه سئو کنید، برای این امر شما باید از پلاگین سئوی وردپرس پرمیوم بهره ببرید.

Yoast SEO

تفاوت نسخه رایگان یاست سئو و نسخه پرمیوم چیست؟

  • قابلیت قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای هر مطلب
  • دارای ویدیوهای آموزشی کار با افزونه
  • راهنمای هر بخش بصورت قدم به قدم
  • امکان ریدایرکت کردن آدرس سایت
  • حذف تبلیغات یواست سئو